O mne

about-image

Romana Sagulová

Venujem sa Access Bars terapiam. ROBÍM sedenia s klientmi a spravila som si aj kurzy aby som mohla túto techniku vyučovať. Mám za sebou 2 školenia Foundation a 3 Day Body class a milujem svoju prácu v ktorej sa chcem ďalej rozvíjať a pomáhať ľuďom.

Mám stovky spokojných klientov ktorí sa vracajú na sedenia a majú skvelé výsledky. Mám už za sebou 700 terapií Access Bars. Aby bola terapia účinná je dobré ju zopakovať aspoň 3x po sebe.

V dátume narodenia 27 v numerológii je tomuto číslu priradená liečebná sila. Jej predstavitelia nachádzajú svoje povolanie v oblasti medicíny a zdravia. Sú to vynikajúci liečitelia, často priaznivci alternatívnej terapie. Takže aj môj dátum narodenia mi predurčil pôsobiť v tejto oblasti, ktorú zároveň s láskou a nadšením robím.

Som praktikantka a certifikovaná facilitátorka (poskytovať ľahkosť...obnoviť alebo priniesť ľahkosť), vďaka čomu Vás môžem túto terapiu aj naučiť. Viac info nájdete na podstránke s kurzami.

Jediný spôsob ako byť skutočne spokojný je veriť, že to čo robíte je skvelá práca. A jediný spôsob ako robiť skvelú prácu je milovať to, čo robíte. Ďakujem, že ja to tak mám!!!

Čo všetko je tu ešte možné?
Aké zázraky sa nám stanú?
Radovať každý deň sa môžme,
úsmevy na tvárach nám pristanú.

Zázrak je už ŽIVOT sám,
s láskou k Vám ja prichádzam.
Raduj sa nad všetky obmedzenia,
ktoré v rozlete Ti tienia a vezmi život do vlastných dlaní a zaži Voľnosť v svojom snívaní.

about-image